Karty Anielskie

Każdy w swoim życiu ma chwile zwątpienia, potrzebuje porady w kluczowych dla niego sprawach.

Przy podejmowaniu trudnych decyzji, czasem chcemy znaleźć wsparcie i pomoc u sił wyższych, niektórzy z nas kierują swoje zapytania i wątpliwości do aniołów, korzystają z siły medytacji czy modlitwy.

Często radzimy się wtedy innych osób i poszukujemy potwierdzenia i kierunku dalszego działania

Dziesiątki lat ludzie mający pytania o swoją przyszłość korzystali z kart tradycyjnych czy tarota..

Karty  odzwierciedlają to, co dzieje się w życiu człowieka, zwłaszcza rzeczy, których jeszcze nie zaakceptowaliśmy, ale nadal dają nam prawo do podejmowania własnych decyzji.

Są wskazówką dla tych, którzy jej potrzebują, często środkiem prowadzącym do większej samoświadomości i rozwoju osobistego.

W naszej księgarni nabyć możecie między innymi Karty Anielskie

Powstały one w wyniku zainteresowania aniołami, ich znaczeniem, fenomenem i ich wpływem na naszą fizyczną rzeczywistość oraz możliwość pomocy w samorozwoju.

Zostały one stworzone dla tych, którzy obawiali się tych tradycyjnych kart tarota, ich przekazu, a o swoje wątpliwości chcieliby zapytać aniołów.

Są to karty bezpieczne, pełne dobrej energii, które mają dać nadzieję i przekazać sposób na rozwiązanie problemu.

Dzięki konstruktywnym poradom dają nam wskazówkę, ale też możliwość wyboru. Nie determinują one naszej przyszłości. Karty anielskie mają raczej dostarczać delikatnych, pocieszających wiadomości niż określonych czasów, dat i miejsc, które mogą zapewnić karty tarota

Są one przeznaczone dla osób z otwartym umysłem, nie bojących się zadawać ważnych pytań i szukania porad u sił wyższych.

Najczęściej z kart anielskich korzystają osoby, które stoją przed koniecznością podjęcia ważnej życiowej decyzji albo chcą zrozumieć pewne sytuacje, które dzieją się w ich życiu.

Do korzystania z nich nie potrzeba specjalnych umiejętności, czy nadprzyrodzonych zdolności. Każdy może rozmawiać ze swoimi aniołami, nie jest to mistyczna moc nadana kilku specjalnym jednostkom.

Wszyscy ludzie mają w sobie mądrość, która pozwala na zrozumienie i odpowiednie interpretowanie przesłania i metafory.

Odczyt kart często jest bardzo intuicyjny, daje możliwość nowego spojrzenia na daną sprawę. Dla osób dążących do rozwoju mogą być one niezwykle przydatnym narzędziem.

Uczą one używania naszych duchowych zmysłów, tak by widzieć, słyszeć, czuć i rozpoznawać prawdziwy świat, który możemy zagubić wśród codziennych problemów.

Jak zostało wspomniane wcześniej karty anielskie są raczej dla osób poszukujących drogowskazu, nie dają nam stuprocentowej odpowiedzi i jasnej informacji, co się wydarzy. Pomagają szukać rozwiązań. Stają się swoistą przepowiednią kiedy skontaktujemy się za ich pośrednictwem ze swoją intuicją.

Tylko od nas zależy, w jaki sposób wykorzystamy informacje, które przekazują nam karty.

Karty anielskie mają pomóc nam w trudnych życiowych sytuacjach i dać nadzieję na pozytywny dla nas obrót spraw.

Aby rozkładać karty anielskie, jak zostało już wspomniane, nie potrzebne są żadne specjalne zdolności czy umiejętności. Większość kart anielskich posiada przesłania, które bardzo ułatwiają ich zrozumienie.

Dla początkujących idealnie sprawdzą się karty „Anielska odpowiedź”, które pomagają uzyskać odpowiedzi na zadane pytania, czy "Przesłania Aniołów na każdy dzień".

W trudnych chwilach, gdy ogarnia nas bezsilność i rozpacz najlepsze będą karty Archanioła Michała.

Do każdego zestawu kart zazwyczaj dołączony jest także podręcznik.

Na naszych półkach mamy także liczne publikacje poświecone komunikacji z aniołami (aby zobaczyć nasze książki kliknij tutaj)

Informacje na samych kartach i ich rozszerzenie w książce są na tyle precyzyjne, że nie pozostawią złudzeń odnośnie najlepszej dla drogi dalszego postępowania.

W interpretacji odpowiedzi warto bazować przede wszystkim na wiedzy własnej i intuicji, a te umiejętności posiada każdy człowiek. Dodatkowo sama wiara w to, że karty za sprawą aniołów pomogą nam podjąć decyzję już kieruje nas ku dobrej drodze w ich odczytywaniu.

W naszej księgarni znajdziesz tutaj zestawy dla początkujących z książką, która rozjaśni anielskie wskazówki. 

Zajrzyj lub zadzwoń, a z pewnością Ci doradzimy. Wszystkie dostępne karty można u nas zbaczyć, dotknąć  i poczuć, czy to one są dla nas na tę chwilę.

Piękne, bogato ilustrowane karty z pewnością  pomogą ci pozbyć się negatywnych emocji, dadzą nadzieję i ułatwią podejmowanie trudnych decyzji.

Zapraszamy do naszej Księgarni.

Karty Anielskie

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach i ofertach specjalnych w sklepie Ezo-Cud.pl